Pożyczka Vivus Dziwnów  kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczka Vivus Dziwnów kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

10 września, 2019 0 przez Doradca Inwestycyjny

Oferta marki Vivus kierowana jest do wszystkich klientów, którzy szukają szybkiego przypływu dodatkowej gotówki. Cel, na który będą wykorzystane pieniądze nie jest istotny. Przyznanie pożyczki przebiega sprawnie oraz nie wymaga załatwiania licznych kłopotliwych formalności. Środki zostaną przekazane na nasz rachunek w ciągu tylko kilku dni. To zrozumiałe, że Vivus to jeden z liderów w branży pożyczek internetowych w Polsce. Poszerzające się grono usatysfakcjonowanych klientów jest wspaniałym dowodem na wiarygodność marki. Poszerzenie tego grona nie wymaga wiele wysiłku.

Pożyczka Vivus Drawno kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

W jakim miejscu starać się o pożyczkę?
Pożyczka Vivus Drawno kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) dostępna jest u agentów finansowych działających na terenie całej Polki. Z łatwością można skontaktować się z nimi w każdym większym mieście. Każdy agent kredytowy zapewnia specjalistyczną pomoc i bez problemu rozwiąże wszelkie wątpliwości, jakie mogą pojawić się w trakcie ubiegania się o pożyczkę. Pierwsze spotkanie nie jest zobowiązujące i służy temu, by określić, czy wybrana pożyczka będzie dla nas odpowiednia. Jeśli stwierdzimy, że tak, wniosek kredytowy można złożyć w każdym oddziale na obszarze całej Polski.

złoż wniosek

A może przez internet albo przez telefon?
Złożenie wniosku o pożyczkę może być jeszcze prostsze. Jeśli nie chcielibyśmy lub nie mamy możliwości opuszczenia mieszkania, Pożyczka Vivus Drawno kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) może być przyznana także przez internet. W tym celu trzeba tylko wysłać wniosek za pośrednictwem strony internetowej firmy Vivus. Trzeba podać w nim kwotę, o którą się ubiegamy a także czas kredytowania. Następnie przechodzimy do założenia Profilu Klienta, w którym podajemy najważniejsze informacje osobowe oraz dane do kontaktu. Uzupełnione dane można zawsze samodzielnie zmienić, jeśli tylko wystąpi taka potrzeba. Wniosek kredytowy można dla swojej wygody wysłać także za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz telefonicznie. I to wszystko – wystarczy tylko kilka kliknięć. Nie trzeba poszukiwać oddziału doradcy finansowego w swoim mieście, ani marnować sił na męczące przemieszczanie się po mieście. Nic dziwnego, że tylu klientów korzysta z opcji złożenia wniosku online z wykorzystaniem najnowszych dostępnych form komunikacji.

złoż wniosek

Warunki, które trzeba spełnić
Lista kryteriów, jakie powinniśmy spełniać, aby Pożyczka Vivus Drawno kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) została nam przyznana, jest zaskakująco krótka. Przede wszystkim trzeba posiadać osobiste konto w banku, działający numer telefonu a także ważny dokument tożsamości. Ponadto trzeba być obywatelem naszego kraju i być w wieku od 19 do 78 lat. Istotne jest także posiadanie całkowitej zdolności do czynności prawnych oraz dobrej oceny zdolności kredytowej. To wszystko, co niezbędne, aby móc ubiegać się o pożyczkę na dowolny, wskazany przez siebie cel.

Sprawdź też opinie wejdź na Vivus opinie

Jeśli pożyczka będzie przyznana
Jeśli wniosek kredytowy będzie rozpatrzony pozytywnie, a Pożyczka Vivus Drawno kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) będzie nam przypisana, środki bezzwłocznie będą przekazane na podane przez nas konto bankowe. W celu zaakceptowania numeru konta, który podaliśmy, należy zrobić z niego jednorazowy przelew potwierdzający, zgodnie z zasadami opisanymi na witrynie internetowej marki Vivus. Po potwierdzeniu pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego wykonaliśmy przelew, nie należy więc martwić się o żadne dodatkowe koszty. Informacja o zaakceptowaniu wniosku kredytowego będzie wysłana za pośrednictwem e-maila lub sms. Stosowny tekst pojawi się także w sekcji Profil Klienta na witrynie marki Vivus. Umowa o pożyczkę będzie wysłana emailowo. Okres, w którym środki z pożyczki, które pożyczyliśmy trafią na wskazane konto, jest uzależniony od banku, w którym posiadamy rachunek bankowy.

złoż wniosek

Oferta dla nowych klientów
Klienci, którzy po raz pierwszy korzystają z propozycji marki Vivus, nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat związanych z pożyczką, jeśli spełnią warunek, że zakończą ją w terminie określonym w umowie. Maksymalna wartość pierwszorazowej pożyczki to 3000 złotych. Jeśli klient zdoła się wywiązać ze swoich warunków umowy, następne pożyczki mogą opiewać na większe sumy. To dobry sposób na przetestowanie oferty firmy Vivus i przekonanie się, czy odpowiada ona pod każdym względem naszym oczekiwaniom.

złoż wniosek

Misja firmy Vivus
Najważniejszym założeniem marki Vivus jest od zawsze zadowolenie klientów, którzy korzystają z jej usług. To właśnie dlatego jej agenci troszczą się, by dostarczać im coraz lepszych produktów finansowych oraz pomagać w rozwiązywaniu wszelkich trudności. Pożyczka Vivus Drawno kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) została stworzona jako reakcja na realne potrzeby klientów.

zobacz również serwis z ogłoszeniami pożyczek wejdź na Pożyczka vivus Kołobrzeg