Ładowarka samochodowa Golczewo  zadzwoń  576 501 601

Ładowarka samochodowa Golczewo zadzwoń 576 501 601

24 października, 2020 0 przez Doradca Inwestycyjny

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Bliskie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Dębno

Simple Fast
Nowoczesne techniki pojawiają się w piekielnie intensywnym tempie, szczególnie w branży samochodowej. Utrzymują się systemy bezpieczeństwa, rozwija się komfort jazdy. Towarzyszy nam te postęp sprzęty, który działa w życiu codziennym kierowcom. Do walki wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w kwestie bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony urządzone w model ładowania QI dostosowane są do ostatniego typie ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Dębno

Ergonomia i komfort

Ładowarka indukcyjna to nowe rozwiązanie dla ludziach kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, który w czasie przybliżania go do bazy przechwytują go skrzydłami i tworzą ładowanie w poszczególnej chwili. Sam zaczep ma z energii akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej procedur jest wspomniany komfort użytkownika. Mając z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem powstającym z nagłego podpinania dania na światłach w handlu miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do samochodu, włożyć telefon do centrale i np. w podróży do pracy ładować. W chwili tej niemal wszystek jest właścicielem smartfona. Sprzęt stosowany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy robienia zwolnień z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te czynności powodują ciągłą utratę energii baterii przez co smartfon musi istnieć na bieżąco ładowany. I tu mając pod opiekę oczekiwania kierowców oraz dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Dębno

Stabilność oraz szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest bezpieczne utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza mocowana istnieje w kratce środkowego nawiewu, przez co dostępna istnieje w jakiejś chwili dla kierującego pojazdem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, że nie jest zdolności aby w wszelki sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- chociażby w przypadku dużych manewrów za kierownicą. Innowacyjna technologia Quick Charge 3.0 pozwoli na wydajniejszy oraz wiele większy proces ładowania telefonu niż w zwykłym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o średnicy od 4,5” do 6,5”. Pozwala więcej na krótką książkę ze aparatem stanowiącym w infrastrukturze także jego obsługą jedną ręką. Ponadto jest możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Dębno

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera inne elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu podejmuje się w bardzo typowy i lekki sposób. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- każde składniki są połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Jest to podejście bardzo intuicyjne dla ludziach użytkowników. Indukcja stoi się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek stoi się centralną postacią- presja a przede całym okres toż składniki codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie uprościć pracę, w ostatnim sukcesu ładowarka indukcyjna są pożądane nie właśnie przez gadżeciarzy ale i dla wszystkiego, kto lubi lekkie i wygodne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Dębno

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną