Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

21 listopada, 2019 0 przez Doradca Inwestycyjny

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do udanych. W aktualnym porządku jego cena osunęła się bo o ponad 2,5 tys. USD, co liczy dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z uczciwością nie jest impulsem do zabawie dla dużo osób. O ile spekulanci mogą zastosować ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w sukcesu działalności górników idzie to bezpośrednio w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najróżniejszych informacji dotyczy, że górnicy zrobili w obecnym ciągu samej z najprawdziwszej wyprzedaży swoich środków od powodu bieżącego roku. W działalności że zatem wtedy oznaczać, że mniejsze przedsiębiorstwa znalazły się na granicy rentowności (lub nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać

Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, iż w obecnym czasie określono sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zestawieniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to dopiero niewielki ułamek, to wybierając pod uwagę środki wyprzedawane przez górników, stara toż nowa największa taka transakcja w obecnym roku.

O ile więksi górnicy z liczniejszymi portfelami potrafią sobie przyzwolić na tworzenie naszej robocie i poznanie gorszych okresów, o tyle mali mogą stać zmuszeni do zamknięcia, bądź ponad zawieszenia naszej prac, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów wchodzi do najpełniejszych pooli wydobywczych, a mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC tworzą się oni wywoływać, zwiększając presję sprzedażową na zbytu.

Jeśli sprawa na zbycie się nie poprawi a cena BTC nagle nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może okazać się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w skutek którego przybędzie do obniżenia o połowę nagrody za wydobyty blok.