Gdzie kupić kryptowalutę Shiba Niu?

Gdzie kupić kryptowalutę Shiba Niu?

23 lutego, 2022 0 przez Doradca Inwestycyjny

Odpowiedź na pytanie Gdzie kupić kryptowalutę Shiba Niu?, to rzecz jasna odpowiedź, którą da nam internet, czy też portale społecznościowe takie jak Facebook. Kluczowe znaczenie ma też i to, że odpowiedź na to konkretne pytanie to nie jakaś tam stała opcja, czyli po kilku miesiącach możliwości jeśli chodzi o zakup się zmieniają i nie tkwią one tylko w podmiotach dających możliwość zakupu tej kryptowaluty.

Problem tkwi rzecz jasna także w tym dość zmiennym kursie takowej, a konkretniej w tym, że w poniedziałek za jakieś 3000zł nabywamy aż dwanaście jednostek takowej, a już w piątek tylko dziesięć. Jakaś część z nas może uznać to za minus, ale coś w tym stylu można potraktować tak jak inwestycję długoterminową. Jednym słowem po pół roku lub po ośmiu miesiącach te jednostki można sprzedać z zyskiem. W takim podejściu do tej sprawy jakaś część z nas dostrzega czysty zysk, ale inni widzą tylko ten wykres i boją się, że po kilku miesiącach jedynie stracą na tego typu kombinowaniu.

 

Brokerzy

 

Jakaś część brokerów daje możliwość zakupienia kryptowaluty Shiba Niu, ale polega to na tym, że robi się transakcję, czyli jeśli widzimy, że ta konkretna opcja aktualnie zyskuje na wartości i to nawet znacznie, to ją zakupujemy w formie transakcji, czyli kupujemy pewną ilość jednostek na czas określony i ustawiamy dwie pozycje. Jedna z nich to pozycja „Stop Loss”, czyli pozycja w której to automatycznie ogranicza się stratę. Druga z nich to pozycja „Take Profit”, czyli ten nasz zakładany poziom zysku. W niektórych przypadkach zyskujemy tak lub tracimy po zaledwie kilkunastu minutach lub po blisko dwóch godzinach. Sprytny inwestor kombinuje nawet tak, by zarabiać na kryptowalutach nawet kilkanaście razy dziennie, o ile sytuacja giełdowa sprzyja. Bywa tak tylko w tej znikomej liczbie przypadków, czyli może z dwa razy w jednym tygodniu, a potem raz w kolejnym. Tak bywa, bo trudno przewidzieć kiedy dokładnie kryptowaluty lub typowe waluty zaczną w ten przewidywalny sposób zyskiwać na wartości. Dlatego wielu inwestorów czeka na tę właściwą chwilę i uczą się tego by nie ryzykować wtedy gdy sytuacja giełdowa nie sprzyja, bo w tym inwestowaniu kluczowe znaczenie ma unikanie strat.

 

Ważne wzmianki o kryptowalutach

 

Nie tylko w Shiba Niu da się inwestować u brokera, czyli istnieje także Bitcoin i Litecoin i co najważniejsze na każdej z tych kryptowalut można zyskać i to nie mało. Problem tkwi tylko w tym, że da się także sporo stracić i co równie istotne jakaś część z nas właśnie przez tę możliwość straty uznaje wszystkie kryptowaluty za te o dość chwiejnym kursie, czyli strach przed inwestowaniem w takowe wynika z chwiejnego kursu. W rzeczywistości na tej konkretnej i na pozostałych da się zarabiać tak jak na wielu innych klasycznych walutach lub na surowcach, a znaczna część inwestujących zmienia opcję co jakiś czas, bo raz możliwość zysku dają kryptowaluty, a po dniu lub dwóch kryptowaluty. Takie podejście do sprawy daje nam znacznie więcej zysków i to nawet w skali tygodnia.

 

Czy długoterminowe inwestowanie w kryptowaluty się opłaca?

 

W kryptowalutę taką jak Litecoin lub Shiba Niu można zainwestować  tak, że dziś się kupi pewną ilość jednostek, a za rok lub za osiemnaście miesięcy sprzedać z zyskiem. Rzecz jasna kombinując w ten sposób da sie też stracić. bo kryptowaluty nie są aż tak stabilnymi jak waluty klasyczne. Prawda ta dotarła już do wielu z nas, ale ludzie z kredytem we Frankach Szwajcarskich przekonali się też co do tego, że nawet waluty klasyczne potrafią sprawiać te niemiłe niespodzianki.

 

Inne ważne prawdy

 

Jakaś część z nas zakupiła pewną ilość kryptowaluty Litecoin i po osiemnastu miesiącach zyskała dwukrotnie. Opowieści tego rodzaju przynajmniej po części zachęcają do zaryzykowania i zainwestowania i co równie istotne ciekawą opcją może się wydać Bitcoin lub Shiba Niu. Jedni wyjdą dobrze na tego typu inwestycji, bo śledzą kursy kryptowalut i potrafią stwierdzić kiedy mniej więcej jakaś z nich straci na wartości. Potrafią także przewidzieć okres związany z dość długim wzrostem. Zdolność do takiego przewidywania się rzecz jasna nabywa, a początkujący w inwestycjach długoterminowych tego rodzaju tracą, bo nie uczyli się inwestowania zbyt pilnie.

Zobacz również pożyczki 15 minut